Avcıoğlu Dans Ayakkabıları 2010 yılı ocak ayında resmi faaliyetine başlamıştır. faaliyete başlamadan iki yıl boyunca piyasa araştırması ve planlama süresinde piyasanın ihtiyaçları,isteklerini gözlemlenip gerekli alt yapı hazırlanmıştır. Avcıoğlu Dans Ayakkabıları Bektaş Avcıoğlu tarafından üretilmeye başlamış kısa süre içinde taleplere karşılık verebilmek amacı ile kendi bölümünde uzmanlaşmış ayakkabı ustaları ile çalışmaktadır. Bektaş Avcıoğlu 1981 doğumlu olmasına rağmen baba mesleği ayakkabı imalatında 30. yılını doldurmuştur.Babasınında(Sabit kalfa) ayakkabıcılık mesleğinde 45. yılıdır. Avcıoğlu dans ayakkabıları bir aile firması olduğu için müşterileri tarafından çok samimi bulunması başarısının ana etkenidir. Bektaş Avcıoğlu dans ayakkabılarının yapımında sevgili dostları dans eğitmenlerinden her türlü önerilerini dinler ve dans ayakkabılarının her bir yenisi bir eskisinden daha konforlu ve kaliteli olacaktır. Dans ayakkabıları malzeme ve model olarak daima yenileniyor.Avcıoğlu dans ayakkabıları da bu değişime her zaman ayak uyduracaktır.

 

     

   

     Dile kolay ayakkabı imalatın da 30. yılımız sadece dans ayakkabısı yapmaya başlayalı 10. yılımız. Kaba bir hesapla 45000 saat mesai 10 binlerce özenle hevesle imal edilmiş dans ayakkabısı. Dans camiasına halan devam eden ve de camiadan uzaklaşmış binlerce müşteriden öte dostlar sığdırdık. 

    Bizden hoşlanmayan ve bizimde hoşlanmadığımız insanlarla da tanışmak zorunda kaldık. Herkese teşekkür ediyorum. Hepinizden çok büyük deneyimler kazandık. Yazdığım metin bir veda metni gibi oldu yazarken hafızamdan yüzlerce iyi ve kötü anılar geçti biraz hüzünlendim .
       10 yıl önce kendime çizdiğim ve en yakınlarıma açıkladığım aşamaya gelebildim mi? Evet çok şükür ki burada olmak istediğim yerdeyim.
        Peki şimdi ne olacak 10 yıl önceki ideallerimden vazgeçmeden ana prensiplerinden taviz vermeden yaptığım işten zevk almaya çalışarak, üreterek, örnek ve öncü olmaya çaba göstereceğim.
Bana bu yolculukta destek olan sevgili eşim Sibel Avcıoğlu, babam, hala bizimle çalışan ve daha önce bizle çalışan ustalarım. Yazmakla bitmeyecek sahne gerisindeki onlarca insan. Hepinize çok teşekkür ederiz. 
                                                    Hepinizi çok seviyorum https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/ff3/1.5/16/2764.png

                                                        Avcıoğlu ailesi adına
                                                            Bektaş Avcıoğlu


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR